На тлі скандалу в Енергоатомі Кабмін звільнив голову держконцерну Ядерне паливо

Кабінет міністрів України 3 липня 2013 року звільнив з посади генерального директора державного концерну "Ядерне паливо" Тетян...

Кабінет міністрів України 3 липня 2013 року звільнив з посади генерального директора державного концерну "Ядерне паливо" Тетяну Амосову.

Про це повідомила журналістам міністр Кабінету міністрів Олена Лукаш. За її словами, відповідне розпорядження прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду.

Згідно з документом, який продемонструвала Лукаш, Амосова звільнена за грубе порушення норм трудового законодавства в ситуації зі звільненням першого заступника гендиректора держконцерну "Ядерне паливо" Бориса Білика.

Довідка УНІАН. У квітні 2008 року Кабмін прийняв рішення створити державний концерн «Ядерне паливо». У вересні того ж року був зареєстрований статут концерну, у відповідності з яким до складу об'єднання увійшли держпідприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», «Дирекція підприємства, яке створюється на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд», ДП «Смоли», «Дніпровський завод прецизійних труб» і «Український науково-дослідний і проектно-розвідувальний інститут промислової технології».

У 2011 році Міністерство енергетики та вугільної промисловості України поклало на держконцерн "Ядерне паливо" функції експлуатуючої організації (оператора ядерної установки) підприємства з виробництва ядерного палива, яке концерн має намір побудувати в Україні спільно з російською паливною компанією ТВЕЛ.

Джерело:
Читати також в контексті:

Пов`язані

Україна 3300948861315927617

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item