Редакційна політика

Принципи редакційної політики Блогу ТРЗУ Зобов'язання Блог ТРЗУ (тут надалі - бюлетень) є відкритим інформаційним ресурсом, приймає...

Принципи редакційної політики Блогу ТРЗУ

Зобов'язання

Блог ТРЗУ (тут надалі - бюлетень) є відкритим інформаційним ресурсом, приймає та розміщує інформаційні матеріли у вигляді наукових та аналітичних статей, тематичних повідомлень, перекладів тощо на безоплатній основі, згідно з вимогами редакційної політики та з дотриманням норм чинного законодавства. Зокрема це Закони України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні"; "Про інформацію"; Про авторське право та суміжні права"; "Про рекламу", а також Політикою вмісту Blogger.

ТРЗУ не втручається у творчу діяльність Редакції і Авторів у інший спосіб, ніж через внесення змін до принципів, які викладені у даному документі.

Бюлетень не має жодних зобов'язань перед політичними партіями та окремими політиками, органами державної влади чи їх посадовими особами, а також комерційними структурами, окрім обумовлених чинним законодавством та цими Принципами. Бюлетень не має жодних зобов'язань перед підприємствами та установами усіх форм власності, окрім тих, що випливають із законної та прозорої рекламної політики.

ТРЗУ, покладаючись на професіоналізм Редакції й Авторів, не втручається безпосередньо у творчий процес, зокрема, не нав'язує і не забороняє висвітлення окремих тем у межах загальних напрямків, визначених ТРЗУ. Тематика зафіксована через оприлюднену рубрикацію, наприклад, стаття "Визначення тематики Блогу ТРЗУ". ТРЗУ гарантуює Авторам відсутність цензури у будь-якій формі.

Авторські права і посилання

У опублікованих матеріалах Редакція і Автори завжди чітко посилаються на джерела своєї інформації. Використання матеріалів, авторських статей, тощо здійснюється з необхідним посиланням і за дозволом відповідного автора. Інформація, яка є конфіденційною може бути оприлюднена тільки зі згоди власника такої інформації та відповідно до передбачених ним умов.

В усіх матеріалах завжди чітко і недвозначно відокремлені коментарі та оцінки. Посилання у коментарі на джерело суб'єктивної думки при цьому обов'язкове.У коментарях дописувачі максимально уникають оціночної лексики та власної емоційності.

Робочою мовою бюлетня є українська. Статті у бюлетні публікуються мовою оригіналу: українською, російською, англійською. Автори дотримуються правил бюлетня оформлення матеріалів. Обсяги і правила оформлення визначені статтею "Подача матеріалів".

Блог ТРЗУ вітає використання та розповсюдження інформаційних матеріалів, опублікованих у Блозі, для розміщення в інших електронних та друкованих виданнях. Проте будь-яке копіювання, публікування, передрук чи наступне публічне поширення інформаційних матеріалів Блогу ТРЗУ допускається за умови розміщення посилання (та, відповідно, гіпер-посилання) на інтернет-видання «Блог ТРЗУ» (http://urps-notices.blogspot.com).

Автори, що публікують свої дописи у Блозі ТРЗУ, зберігають за собою всі авторські права.

Відповідальність і права

Автори у своїй творчій діяльності гарантують дотримання визначених цими Принципами інформаційних стандартів та норм творчої етики. Вони уникають дій, які можуть завдати шкоди репутації ТРЗУ та самого видання. Редакція і Автори не допускають поширення інформації, яка порушує законні права та інтереси фізичних і юридичних осіб, посягає на честь і гідність особи. Саме Автор несе персональну відповідальність за достовірність оприлюдненої інформації.

Блог ТРЗУ і його редакція не несуть відповідальності за авторські матеріали, коментарі користувачів, за достовірність дописів і коментарів.

Редакція бюлетня залишає за собою право не публікувати або вилучати вже опубліковані матеріали у разі, якщо вони не відповідають тематиці бюлетня та є, з точки зору Редакції, тенденційними, містять недостовірну інформацію, а також не відповідають загальнольнопринятим етичним нормам та нормам чинного законодавства України.
[next]
Політика вмісту Blogger

Blogger є безкоштовною службою для спілкування, самовираження та свободи слова. Ми віримо в те, що Blogger підвищує доступність інформації, заохочує до раціональних дебатів і надає змогу створювати нові зв'язки між людьми.

Ми поважаємо право власності наших користувачів на вміст, який вони дозволили показувати, і відповідальність за нього. Ми вважаємо, що цензурування цього вмісту суперечить принципам надання послуги, які ґрунтуються на свободі вираження.

З метою утримання цих показників ми маємо обмежити зловживання, що загрожують нашій здатності надати цю послугу та свободі вираження, яку ця послуга заохочує. Як наслідок, існують певні обмеження на тип вмісту, який можна розмістити за допомогою Blogger. Обмеження, визначені нами, є такими, що відповідають вимогам законодавства та призначені для вдосконалення послуги в цілому.

Межі вмісту

Політика щодо вмісту відіграє важливу роль у створенні для вас належних умов використання, тож дотримуйтеся цих правил. Час від часу до політики щодо вмісту можуть вноситися зміни, тому перевіряйте їх тут. Зауважте, що ми можемо робити винятки, керуючись власними міркуваннями стосовно мистецької, освітньої документальної чи наукової цінності вмісту (за умови відповідності положенням наведеної нижче політики), а також якщо вільний доступ громадськості до певного вмісту матиме інші вагомі переваги.

Вміст для дорослих. У службі Blogger дозволено розміщення вмісту для дорослих, включаючи зображення й відео еротичного чи сексуального характеру. Але в налаштуваннях такого блогу має бути позначка "для дорослих", або його може бути розміщено з поміткою "вміст для повнолітніх".

Існують певні винятки в застосуванні політики щодо вмісту для дорослих.
  • Забороняється використовувати Blogger для отримання прибутків від розповсюдження вмісту для дорослих. Наприклад, не можна створювати блоги, значну частину яких складають оголошення комерційних порносайтів або посилання на них.
  • Забороняється розміщувати зображення, відео чи тексти, які зображують сцени інцесту або зоофілії чи заохочують до них.
Безпека неповнолітніх. Суворо забороняється розміщувати вміст сексуального характеру, де задіяно дітей. Нижче наведено приклади.
  • Дитяча порнографія. Облікові записи користувачів, які публікують або розповсюджують дитячу порнографію, блокуватимуться. Окрім того, про цих користувачів буде повідомлено правоохоронним органам.
  • Педофілія. Забороняється розміщувати вміст, який пропагує сексуальний потяг до дітей чи заохочує до цього. Наприклад, не можна створювати блоги з галереями, де зображення дітей або пов’язані з ними тексти мають сексуальний характер.
Ворожі висловлювання. Вам надано право використовувати Blogger для висловлення своїх поглядів, навіть якщо вони суперечать загальноприйнятим. Але не слід цим надуживати, публікуючи ворожі висловлювання. Мається на увазі вміст, який пропагує ненависть або насильство стосовно людей певної раси, народності, віросповідання, статі, віку, сексуальної орієнтації, а також тих, які мають певні вади чи статус ветерана. Наприклад, не дозволяється публікувати в блозі інформацію про те, що представники нації А є злочинцями чи пропагують насильство щодо представників віросповідання Б.

Шокуючий вміст. Не публікуйте вміст натуралістичного характеру або вміст, спрямований на те, щоб шокувати глядачів. Наприклад, розміщення колекції фотографій, на яких без додаткового контексту чи коментарів крупним планом зображено вогнепальні поранення або епізоди нещасних випадків, є порушенням цієї політики.

Насильство. У блозі забороняється розміщувати погрози на адресу інших людей. Наприклад, заборонено погрожувати смертю іншій особі (особам) і публікувати вміст, який закликає ваших читачів до насильницьких дій стосовно інших осіб.

Авторське право. Складовою нашої політики є реагування на належні сповіщення щодо можливого порушення авторських прав. Докладну інформацію про заходи із захисту авторських прав див. тут. Окрім того, не дозволяється надавати посилання на сайти, де ваші читачі зможуть нелегально завантажувати вміст, який належить іншим особам.

Персональна та конфіденційна інформація. Не дозволяється публікувати конфіденційну інформацію інших осіб. Наприклад, не можна публікувати чужі номери кредитних карток, документів соціального страхування, водійських посвідчень, а також нерозголошувані номери телефонів. Також пам’ятайте, що відповідно до положень нашої політики дані, які вже доступні в Інтернеті або можуть бути відомі з інших загальнодоступних джерел, здебільшого не вважаються конфіденційними.

Видавання себе за інших осіб. Забороняється вводити в оману читачів, видаючи себе за приватну особу чи представника організації, якими ви не є. Ідеться не про заборону публікувати пародії або сатиру, а лише про уникання ситуацій, коли у читачів може скластися хибне уявлення щодо того, ким ви є насправді.

Незаконна діяльність. Забороняється використовувати службу Blogger із незаконними намірами або пропагувати небезпечну чи незаконну діяльність. Наприклад, не можна у своєму блозі закликати користувачів до керування автомобілем у нетверезому стані. В іншому випадку ваш вміст може бути видалено. Окрім того, у серйозних випадках, коли йдеться, наприклад, про експлуатацію дітей, ми можемо сповістити про це відповідним органам.

Спам. Спам у службі Blogger може мати кілька форм. У будь-якому випадку його розповсюдження може призвести до видалення вашого облікового запису чи блогу. Наприклад, забороняється створювати блог із метою спрямування трафіку на свій сайт або переміщувати його до пошукових списків, а також публікувати коментарі в блогах інших користувачів лише з метою рекламування свого сайту чи продукту.

Шкідливі програми та віруси. Суворо забороняється за допомогою служби Blogger створювати блоги для розповсюдження вірусів, спливних вікон, встановлення програмного забезпечення без згоди читачів або для завдання шкоди їхнім ПК будь-яким іншим способом.

Запровадження політики щодо вмісту для Blogger

Якщо ви переконані, що певний блог порушує нашу політику щодо вмісту, повідомте нам про це за допомогою посилання "Позначити блог", яке знаходиться у верхній частині кожного блогу. (Примітка. Якщо його власник приховав це посилання, про блог все одно можна повідомити, заповнивши цю форму.)

Наша команда перевіряє позначені блоги на наявність порушень політики. Якщо блог не порушує політику, стосовно нього чи його власника не буде вжито жодних заходів. Якщо виявиться, що блог порушує політику щодо вмісту, буде вжито один або більше з наведених нижче заходів, залежно від тяжкості порушення.
  • Показ блогу лише після попередження "вміст для повнолітніх"; 
  • Надання доступу до вмісту лише автору блогу;
  • Видалення блогу;
  • Скасування доступу автора до його/її облікового запису Blogger;
  • Скасування доступу автора до його/її облікового запису Google;
  • Звернення до правоохоронних органів із приводу діяльності користувача.
Також Правила подачі матеріалів є частиною Редакційної політики Блогу ТРЗУ.

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

static_page