Посол США передав Держекоінспекції прилади радіаційного контролю

2 лютого 2012 посол США в Україні Дж. Теффт передав Державній екологічній інспекції Україні 13 приладів радіаційного контролю на суму 20...

2 лютого 2012 посол США в Україні Дж. Теффт передав Державній екологічній інспекції Україні 13 приладів радіаційного контролю на суму 203 тисяч доларів США.

Ці пристрої були придбані посольством США в рамках міжнародної технічної допомоги США «Надання технічної допомоги для зміцнення експортного контролю в Україні та протидії розповсюдженню зброї масового знищення».

У прес-службі Державної екологічної інспекції повідомили, що для виробництва цього найсучаснішого обладнання використовувались українські розробки і технології.

«Важливо, що це багатофункціональне обладнання. Воно здатне не тільки виявляти, але й визначити радіонуклідний склад виявлених джерел радіації» - зауважив керівник Державної екологічної інспекції П. Жила. Він додав, що ці пристрої призначені для пошуку місця розташування радіоактивних та ядерних матеріалів, у тому числі прихованому режимі.

У відомстві зазначили, що після спеціального навчання роботі з устаткуванням радіометри будуть передані до регіональних офісів Державної екологічної інспекції України, у першу чергу в ті, де спостерігається вища митна активність. Це буде особливо важливо під час проведення чемпіонату Європи, що відбудеться улітку цього року.

Джерело:

Станіслав Баранець, http://www.unn.com.ua/ua/gallery/600411-posol-ssha-peredav-dergeekoinspektsiyi-priladi-radiatsiynogo-kontrolyu/

Пов`язані

Україна 4901687867622241454

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item