GLOBAL 2011 - глобальне обговорення стану і переспектив ядерної енергетики

У період з 11 до 16 грудня 2011 року у Макухарі (Makuhari), Японія під егідою десятка впливових міжнародних і національних організацій з ...

У період з 11 до 16 грудня 2011 року у Макухарі (Makuhari), Японія під егідою десятка впливових міжнародних і національних організацій з ядерної безпеки відбудеться 10-та ювілейна Глобальна конференція - GLOBAL 2011.

GLOBAL 2011 це 10-а конференція після першої, що відбулася у Сієтлі (Seattle) у 1993 році, і попередньої GLOBAL2009, що відбулася у Парижі. На основі довгострокових потреб для реалізації сталого розвитку енергетики та пом'якшення змін клімату, останні конференції успішно сприяли глобальній ініціативі «ядерного ренесансу». Тим не менш, важка аварія на атомній електростанції Фукусіма Даїчі перервала цю тенденцію, виявивши вразливість атомних електростанцій, і привела до втрати довіри суспільства до ядерної безпеки.

Аварія на Фукусіма Даїчі є третьою серйозною аварією на атомній електростанції в світі, після Трімайл Айленд і Чорнобилю, завдала величезного впливу на ядерну політику в Японії і по всьому світу. Тому сьогодні важливо вивчати уроки й ділитися ними в глобальному масштабі.

GLOBAL 2011 рік має стати можливістю для міжнародного обговорення середньострокових і довгострокових перспектив атомної енергетики, а також прогнозів щодо ядерного паливного циклу після аварії на Фукусіма Даїчі.

Основні напрямки дискусій на форумі:
  • Аварія на Фукусіма Даїчі
  • Глобальні перспективи ядерної енергетики
  • Розширені та інноваційні системи і технології паливного циклу
  • Поточні технології паливного циклу та їх поліпшення
  • Наступне покоління реакторів
  • Ядерне нерозповсюдження
  • Міжнародна співпраця та суспільне сприйняття
Джерело:

http://global2011.org

Пов`язані

Світ 4437481188195984112

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item