Україна відновить закупівлі ядерного палива в США

Збірки Westinghouse будуть завантажені в три енергоблоки. Україна має намір відновити закупівлі ядерного палива американської компанії...

Збірки Westinghouse будуть завантажені в три енергоблоки. Україна має намір відновити закупівлі ядерного палива американської компанії Westinghouse, які були зупинені при Вікторі Януковичі, заявив міністр енергетики Юрій Продан.

"Ми зараз відновлюємо договори з Westinghouse, тому що за останні два роки, на жаль, процес співпраці з Westinghouse був заморожений. НАК "Енергоатом" провела всі необхідні переговори для відновлення тих домовленостей, які були раніше", - цитує міністра "РИА Новости".

За його словами, паливо від Westinghouse вже найближчим часом можна завантажити в три блоки. Всього в Україні 15 ядерних енергоблоків на чотирьох атомних станціях.

При цьому Продан запевнив, що поставка ядерного палива від "Росатома" в Україну, а також вивезення відпрацьованого палива йде в нормальному режимі.

Нагадаємо, збірки виробництва Westinghouse почали тестувати на другому і третьому енергоблоках ПУАЕС. У 2012 році паливо було замінено на російське нібито через дефектів.

Джерело:

Пов`язані

Україна 743190001921656500

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item