МАГАТЕ: Іран знищив запаси високозбагаченого урану

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) заявляє, що Іран знищив свої запаси високозбагаченого урану – відповідно до домовленосте...


Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) заявляє, що Іран знищив свої запаси високозбагаченого урану – відповідно до домовленостей, досягнутих між іранською делегацією і представниками шести світових держав у Женеві в листопаді минулого року.

У доповіді МАГАТЕ сказано, що Іран виконав умови угоди, термін якої повинен був закінчитися 20 липня, проте минулого тижня був продовжений до листопада. Від Тегерана вимагали припинити процес збагачення урану до 20 відсотків і трансформувати вже існуючий у його розпорядженні високозбагачений уран.

Представникам Ірану, Китаю, Росії, Німеччини, Великобританії, Франції та США під час попередніх переговорів, що відбулися у Відні, не вдалося до 20 липня, як було заявлено раніше, погодити умови остаточної всеосяжної угоди щодо іранської ядерної програми.

Країни Заходу підозрюють Іран у намірі створити ядерну зброю. Тегеран стверджує, що мета його ядерної програми – виключно мирні цілі.

Джерело:

Пов`язані

Світ 6296550659716853378

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item