Початок будівництва Централізованого сховища відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання у Чорнобильській зоні

Генеральний план центру переробки та зберігання/ захоронення на базі комплексу “Вектор” http://www.mns.gov.ua/content/vector.html 5 жов...

Генеральний план центру переробки та зберігання/
захоронення на базі комплексу “Вектор”
http://www.mns.gov.ua/content/vector.html
5 жовтня о 14:00 у Чорнобильській зоні відчуження на майданчику комплексу «Вектор» відбудеться церемонія відкриття початку будівництва Централізованого сховища відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання.

У заході візьмуть участь Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Лі Тернер та Голова представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

Будівництво сховища фінансується за рахунок допомоги Уряду Великої Британії в рамках ініціативи країн Великої Вісімки «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення» з наданням додаткового фінансування з боку Європейського Союзу. Будівництво сховища дозволить забезпечити безпечне поводження з відпрацьованими джерелами іонізуючого випромінювання з метою проведення їхньої характеризації та паспортизації з подальшим розміщенням на безпечне зберігання мінімум на 50 років. Очікується, що даний об'єкт буде введений в експлуатацію в кінці 2012 року – на початку 2013.

Джерело:

Пов`язані

Чорнобиль 9140412607358630722

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item