ІТ терапія радіофобії

Чи знаєте ви, якого радіаційного опромінення ви зазнаєте щодня? З використанням застосунку iRadiation, створеного для Apple-овських гадж...

Чи знаєте ви, якого радіаційного опромінення ви зазнаєте щодня? З використанням застосунку iRadiation, створеного для Apple-овських гаджетів iPhone та iPad, ви отримаєте персоналізовані оцінки вашої річної дози опромінення від природних і техногенних джерел випромінення. Саме доступ до інформації та й ще у такій доступній, майже розважальній формі, потрібен у наш технологічно просунутий  час для багатьох з тих, хто стурбований станом навколишнього середовища, але не знає або не хоче напружуватися у пошуках відповіді у нудних спеціалізованих довідниках і звітах.

iRadiation містить останні дані з таких джерел, як Геологічна служба США і Національна рада з радіологічного захисту та вимірювань (NCRP 160). Ваше місце розташування, що знімається за допомогою GPS вашого гаджету, буде використовуватися для розрахунку індивідуальних доз від наземних джерел, радону і космічного випромінення. iRadiation також допоможе оцінити вашу медичну дозу опромінення, для чого потрібно вибрати конкретну радіологічну медичну процедуру. При оцінці ваша річна доза опромінення буде порівняна із середньою річною дозою американця. Таким чином iRadiation намагається забезпечити користувача наближеним значенням його індивідуальної дози опромінення і ризиком, що пов'язаний з цією дозою.

Нажаль для українського (або іншого не-американського) користувача цей застосунок не дасть конкретної інформації через використання джерел інформації стосовно опромінення лише на території США. Але з іншого боку це просто чудовий приклад як можна створювати ефективні інструменти для пом'якшання зайвих соціальних стресів і напружень мінімальними засобами: сам застосунок iRadiation безкоштовний, а за Apple-овськими гаджетами iPhone та iPad люди самі стоять у чергах.

Джерело:

Пов`язані

Світ 1495514558051781536

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item