На захист антиядерників Білорусі виступила Amnesty International

Екологічні активісти, зокрема противники атомної енергетики, поряд з іншими цивільними активістами в Білорусі піддаються репресіям з боку вл...

Екологічні активісти, зокрема противники атомної енергетики, поряд з іншими цивільними активістами в Білорусі піддаються репресіям з боку влади, що нетерпима до будь-якої форми критики. Такий висновок міститься в доповіді, опублікованій 18 квітня 2013 організацією Amnesty International. У доповіді особливе місце приділено порушенням, пов'язаним з будівництвом АЕС в Білорусі.

Вчора Amnesty International опублікувала доповідь «Що не дозволене - то заборонено. Придушення громадянського суспільства в Білорусі» (Індекс: EUR 49/002/2013 Amnesty International квітня 2013). У доповіді констатуються численні порушення, пов'язані з будівництвом АЕС у Білорусі: відмова у наданні інформації, маніпулювання на громадських слуханнях, довільні затримання та арешти активістів.

«Влада Білорусі повинна забезпечити свободу висловлення думки громадянами і покласти край політичним репресіям. Для цього владі потрібно переглянути укази президента і закони, що стосуються реєстрації та діяльності НКО. Необхідно, щоб чиновники поважали право громадян на свободу об'єднань і свободу зборів », - заявила представник Amnesty International Хеза Макгілл.

Джерело:

Пов`язані

Світ 1128843550329150645

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item