Міжнародний симпозіум "Медичні наслідки Чорнобильської катастрофи - чверть сторіччя по тому"
У Києві, Україна 2-3 вересня 2011 року відбудеться міжнародний симпозіум на тему "Медичні наслідки Чорнобильської катастрофи - чверть с...
http://urps-notices.blogspot.com/2011/04/blog-post_02.html
У Києві, Україна 2-3 вересня 2011 року відбудеться міжнародний симпозіум на тему "Медичні наслідки Чорнобильської катастрофи - чверть сторіччя по тому". Це наукове зібрання є сателітним заходом в межах 14-го Міжнародного конгресу радіаційних досліджень у Варшаві, Польща, що у свою чергу запланований на період з 28 серпня по 01 вересня 2011 року.
Організатор симпозіуму - Науковий центр радіаційної медицини АМН України запрошує взяти участь у роботі симпозіуму, що буде проходити за адресою: проспект Перемоги 119/121, конференцзал ДУ «Науковий центр радіаційної медицини АМН України».
Майже 25 років минуло з дня аварії на Чорнобильській станції, але до цих проблема вивчення наслідків катастрофи, перш за все для здоров'я людей сьогодні і здоров'я наступних поколінь, - є актуальною для вчених різних країн. Безпрецедентний феномен Чорнобильської аварії включає в себе не тільки зовнішнє опромінення і опромінення інкорпорованими радіонуклідами, але також високий рівень забруднення навколишнього середовища, зміна умов життя, неадекватне сприйняття радіаційної загрози, соціальну та економічну трансформацію в післяаварійний період.
Після Чорнобильського Форуму (2006) та доповідей НКДАР ООН 2000 і 2008р. зібрано та проаналізовано ефекти іонізуючого опромінення за 20-річний період, на підставі багатьох епідеміологічних і клінічних даних. Багато висновків дослідників залишаються контроверсійними. Основні сесії сателітного симпозіуму включають такі напрями:
- Ранні та пізні ефекти радіаційних пошкоджень:
а. Гостра променева хвороба.
б. Радіаційні пошкодження шкіри.
в. Радіаційні катаракти. - Дозиметрія
- Радіаційна екологія після Чорнобиля.
- Чорнобиль та удосконалення радіаційного захисту та попередження радіаційних аварій.
На сесіях симпозіуму будуть прочитані лекції провідними вченими в галузі радіаційних досліджень після Чорнобиля: проф., чл.-кор. АМНУ В.Г., Бебешко, проф. І.А. Ліхтарьов, проф. Б.С. Прістер і акад. А.Ю. Романенко.
Димитрій Анатолійович Базика, проф. д-р мед.наук,
заступник генерального директора з наукової роботи
ДУ «Науковий центр радіаційної медицини, АМН України»
Додаткова інформація:
Електронна пошта: icrr-kyiv-satellite@ukr.net
Вебсайт: http://www.amnu.gov.ua/?T=1&JID=420&NID=312