На Запорізькій АЕС створять комплекс з переробки радіоактивних відходів

На засіданні Уряду 9 січня 2014 року прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження проекту будівництва «Запорізька...


На засіданні Уряду 9 січня 2014 року прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження проекту будівництва «Запорізька АЕС. Створення комплексу по переробці РАВ. Реконструкція».

Відповідний документ розроблено Міненерговугілля з метою зменшення обсягу радіоактивних відходів на майданчиках атомних електростанцій і передачі їх на захоронення, виконання міжнародних вимог у галузі поводження з радіоактивними відходами, забезпечення виконання міжнародних зобов’язань України.

Прийняття цього розпорядження дозволяє своєчасно виконати роботи із будівництва комплексу з переробки радіоактивних відходів на промисловому майданчику Запорізької АЕС, забезпечити завершення реалізації контрактів за проектами технічної допомоги, які фінансуються Європейською комісією, виконати заходи Загальнодержавної програми поводження з радіоактивними відходами.

Створення комплексу з переробки радіоактивних відходів Запорізької АЕС є не окремим будівництвом, а реконструкцією у складі затвердженого проекту будівництва станції.

Державне підприємство «Укрдержбудекспертиза» надало позитивний висновок щодо зазначеного проекту.

Джерело:

Пов`язані

Україна 3058101725777084418

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item