Україна може повернути ядерний статус за 6 місяців

Україна у відповідь на дії Росії в Криму відновить ядерний статус, якщо Москва не зупинить дії з відторгнення півострова. Про це в кулуа...

Україна у відповідь на дії Росії в Криму відновить ядерний статус, якщо Москва не зупинить дії з відторгнення півострова. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив депутат від "Свободи" Михайло Головко, передає "Навігатор".

"Росія не зможе в цій ситуації перемогти, це порушення всіх міжнародних норм і гарантій... Якщо вони будуть порушені, то ми маємо право відновити ядерну зброю. Відновимо ядерний статус і будемо по-іншому зовсім спілкуватися", - сказав він.

Головко уточнив, що Україна володіє всіма необхідними технологіями для відтворення ядерної зброї - на ці цілі потрібно "3-6 місяців", попередив депутат.

Те, що відбувається в Криму він назвав "явною інтервенцією з боку Росії". "Не можуть змиритися, що Україна відходить від їх орбіти. При Януковичі ми були фактично колонією Москви, підписував кабальні угоди... Це конвульсії, спроби розіграти карту Криму", - сказав Головко.

"Крим неоднорідний, там дуже активна група татар ... Я впевнений, що нам вдасться врегулювати... Адмірал Ігор Тенюх прекрасно знає ситуацію в Криму, він може відповідно відреагувати... У нас є реальні шанси впоратися. Там потрібні кадрові чистки... агентури зовнішньої розвідки", - уточнив "свободівець".

Нагадаємо, лідер "Свободи" Олег Тягнибок ще 2009 року пообіцяв повернути Україні ядерний статус.

Україна відмовилася від ядерної зброї в 1994 році в обмін на цілісність і непорушність кордонів.

Джерело:

Пов`язані

Україна 837202604259706196

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item