Forbes назвав українця-засновника GitLab серед 30 кращих IT-підприємців року


Продовжуємо новий рік з хорошими новинами: 29-річний харків'янин Дмитро Запорожець, співзасновник стартапу GitLab, потрапив в знаменитий список Forbes 30 Under 30 в категорії Enterprise Tech. З ним в одному списку - засновники, менеджери, інженери, дослідники з таких компаній, як Slack, Linledin, IBM, Dropbox, SpaceX.

Видання становить список а 30 Under 30 щороку, в нього входять провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років. Лідерів вибирали в 20 категоріях (наприклад, «для користувача технології», «Мистецтво», «Наука», «Освіта», «Маркетинг і реклама» і т.д.) по 30 осіб у кожній.

Цього року конкуренція була жорсткою: на 600 місць претендувало близько 15 000 номінантів, це - майже 4% поріг входу, потрапити в список було важче, ніж вступити в Стенфорд або Гарвард, відзначають його укладачі.

GitLab- Це opensource-рішення для хостингу Git-репозиторіїв, багато в чому схоже на GitHub, але орієнтоване насамперед на бізнес. Дмитро - співзасновник і CTO стартапу. У минулому році команда GitLab брала участь в зимовій програмі легендарного інкубатора Y Combinator (сервіс був прибутковим ще до акселерації і прийшов в інкубатор за досвідом).

У минулому і позаминулому роках стартап піднімав кілька мільйонних раундів, останній - $ 20 млн - у вересні 2016 року. Загальний обсяг інвестицій - $ 25,6 млн. C березня 2015 року до сьогодні команда GitLab зросла з 9 до 140 співробітників. Клієнтами GitLab є більше 100 000 компаній і організацій, включаючи NASA, CERN, Alibaba, SpaceX, O'Reilly, IBM, Expedia.

Джерела:

Пов`язані

Україна 1523050293057954853

Дописати коментар Default Comments

Переклад

Кількість переглядів

Останні

Архів блогу

Кола Google+

item